O nas


Witam Państwa na naszej stronie internetowej MrowkaTravel.pl

Cieszymy się, że wykazali Państwo zainteresowanie ofertą wypoczynku właśnie z nami. Naszym największym dorobkiem zawodowym jest rzesza stałych klientów, do których, mamy nadzieję, Państwo również niebawem dołączą. Jednocześnie chcielibyśmy podziękować wszystkim tym, którzy obdarzyli nas swoim zaufaniem i każdego roku korzystają z naszych usług.

Oferujemy usługi turystyczne największych i najbardziej renomowanych touroperatorów, co jest gwarancją Waszego udanego urlopu. Naszymi partnerami są stabilne biura podróży, świadczące usługi na najwyższym poziomie od niedrogich wyjazdów wypoczynkowych, aż po ekstremalną turystykę i egzotyczne wyprawy dla wymagających turystów. Szczególną uwagę zwracamy na profesjonalną obsługę klienta i fachowe doradztwo.

W naszym „MRÓWKOWYM” zespole pracują osoby z wieloletnim doświadczeniem i stażem w turystyce, otwarte, ciekawe świata i nowinek. Staramy się odwiedzać miejsca, które Państwu proponujemy. Co ważne – CENY NASZYCH OFERT NIE RÓŻNIĄ SIĘ OD CEN ORGANIZATORA.

Jako kasa międzynarodowa oferujemy również szeroką gamę biletów autokarowych, lotniczych i promowych.

Nie pozostawimy Państwa bez ochrony ubezpieczeniowej podczas wyjazdu, ponieważ wiemy jakie to ważne. Natomiast młodzieży do 33 lat proponujemy na dogodnych warunkach ubezpieczenie podczas wyjazdów zagranicznych i nie tylko…

Z klientami, którzy nie dysponują wolnym czasem, staramy się umawiać indywidualnie na spotkania, również we wskazanym przez nich miejscu, np. siedzibie jego firmy. Wszelkie formalności jesteśmy w stanie załatwić przez Internet i telefon.